انجام مراحل ذیل ضروری است لطفاً به ترتیب اقدام به طی کردن مراحل نمایید.

 

  1. به لینکهای /https://portal.saorg.ir/mentalhealth  و  /https://portal.saorg.ir/physicalhealth  مراجعه و اقدام به ثبت نام و تکمیل فرم سلامت نموده و پرینت فرم را در زمان ثبت نام حضوری تحویل اداره آموزش نمایید.
  2.  پذیرفته شدگان آقا که از معافیت تحصیلی استفاده می کنند باید جهت اخذ معافیت تحصیلی دوره کارشناسی ارشد، کارشناسی و کاردانی به سایت https://sakha.epolice.ir مراجعه و درخواست خود را ثبت نمایند و تا پایان صدور معافیت تحصیلی پیگیری های لازم را از سایت انجام دهد. (هنگام ثبت نام به مسئول نظام وظیفه مراجعه نمایید.)
  3.  دریافت تاییدیه تحصیلی دیپلم بصورت الکترونیکی و از طریق سامانه تاییدیه مدارک تحصیلی به آدرس emt.medu.ir . پرینت فرم را در زمان ثبت نام حضوری تحویل اداره آموزش نمایید.

          * فارغ التحصیلان شهریور سال ۱۳۹۵ و بعد از آن نیازی به مراجعه حضوری به مدارس و مناطق آموزش و پرورش محل تحصیل خود ندارند، اما فارغ التحصیلان خرداد سال ۱۳۹۵ و قبل از آن با کدپیگیری صادر شده از سامانه فوق به همراه مدارک تحصیلی که توسط سازمان سنجش آموزش کشور برای ثبت نام در دانشگاهها و موسسات آموزش عالی اعلام شده، باید به ادارات آموزش و پرورش محل فارغ التحصیل خود مراجعه کنند تا مسئول سنجش آموزش و پرورش منطقه پس از بررسی و تأیید، مدارک تحصیلی را اسکن و در سامانه بارگذاری نماید.

 

*جهت واریز شهریه در سایت موسسه به لینک سامانه آموزشی سما مراجعه نمایید. ( جهت ورود از کد ملی و شماره داوطلبی استفاده کنید و نوع کاربری دانشجوی جدیدالورود باشد و در نهایت پس از پرداخت، کد رهگیری را بهمراه داشته باشید.)

* پس از انجام مراحل فوق جهت ثبت نام حضوری با همراه داشتن مدارک زیر و همچنین پرینت فرم به واحد آموزش موسسه مراجعه نمایید.

*مدارک لازم جهت ثبت نام حضوری:

  • اصل گواهی و ریز نمرات دیپلم برای دارندگان دیپلم ۳-۳-۶ یا  اصل گواهی و ریز نمرات پیش دانشگاهی و دیپلم برای فارغ التحصیلان نظام سالی-واحدی یا اصل گواهی ریزنمرات کاردانی برای شرکت کنندگان با مدرک کاردانی  بهمراه ۲ سری تصویر آن
  •  کارنامه تحصیلی سه سال آخر دبیرستان (پایه دهم تا دوازدهم) ۳ سال آخر تحصیل
  • شناسنامه و ۲ سری تصویر از تمامی صفحات
  • کارت ملی و ۲ سری تصویر آن
  • تعداد ۶ قطعه عکس ۴*۳ بروز
  • اصل کارت پایان خدمت یا معافیت دائم (در صورت وجود) و ۲ سری تصویر آن
  • داوطلبانی که در سال ۱۴۰۱ و قبل از آن دارای قبولی با استفاده از سهمیه ایثارگری در دوره های روزانه یا غیر روزانه بوده اند، به شرط انصراف از قبولی قبلی مجاز به استفاده مجدد از سهمیه ایثارگران بودند. لذا این افراد باید فرم انصراف را از دانشگاه محل قبولی قبلی دریافت و به دانشگاه محل قبولی در سال ۱۴۰۲ ارائه نمایند. لازم به توضیح است درصورتی که فردی در رشته قبولی با استفاده از سهمیه ایثارگران فارغ التحصیل شده باشد حق استفاده مجدد از سهمیه نداشته است.

فرم های مورد نیاز ثبت نام :

فرم های ذیل را پس از دانلود و تکمیل به کارشناس ثبت نام تحویل نمایید.

مطالعه آیین نامه  آموزشی برای دانشجویان الزامی است.

نظرسنجی الزاماً انجام شود.